Get Adobe Flash player

Felgi aluminiowe Łódź

Felgi aluminiowe h-406

Felgi aluminiowe h-406

Felga to część koła, która uatrakcyjnia nasz wóz. Szczególnie latem promienie słoneczne pokazują wszystkie zarysowania, uszkodzenia i odpryski na felgach. Należałoby więc co jakiś czas wymienić je na nowe i zainstalować felgi aluminiowe o innym wzorze lub kolorze, co zmodyfikuje prezencję naszego bryki. Odpowiedni dobór alufelg może dodać sportowego charakteru naszemu wózkowi i polepszyć jego osiągi.

Z tego powodu mnóstwo kierowców przeznacza dużo czasu i pieniędzy na wybór felg. By dobrać należyte felgi aluminiowe trzeba wziąć pod uwagę kilka głównych elementów. Między innymi rozmiar alufelg, ich zastosowanie czy materiał z jakiego dane felgi zostały wykonane. Na początku trzeba się zastanowić czy wybieramy felgi aluminiowe by polepszyć prezencję naszego auta czy też jego osiągi. Wybór alufelg na podstawie wyglądu jest nietrudny z tego względu, że obecnie felgi aluminiowe są proponowane w najróżniejszych kolorach, odcieniach czy wzorach. Od alufelg białych, szarych czy czarnych po felgi aluminiowe srebrne, złote czy pomarańczowe. są też felgi aluminiowe i o podwójnych kolorach, np. czarne z niebieskim paskiem itp. zapaleńcy sportowi przypuszczalnie będą wybierali droższe felgi aluminiowe.

Felgi wytworzone z aluminium są lekkie, wytrzymałe a także bardzo dobrze wyglądają. Jednak obecnie felgi aluminiowe to nie tylko element ozdobny. Alufelgi nie są tak zabudowane, jak felgi stalowe, co oznacza zachowanie przepływu powietrza. Samo aluminium też dobrze rozprasza ciepło, co usprawnia hamowanie a jednocześnie chroni układ hamulcowy przed przegrzaniem. Jak za każdym razem w takich przypadkach, będziemy musieli sobie odpowiedzieć na pytanie, do czego felgi aluminiowe mają nam służyć i jaki chcemy na nie przeznaczyć budżet.

Leave a Reply